Pitch Perfect Film Müzikleri

Merhaba arkadaşlar,

Bu sefer sizlere muhtemelen sevip, hoşlandığınız bir filmde geçen şarkıların listesini vericem.

Film Pitch Perfect.

Film bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Filmde geçen müziklerin bir kısmı toplu olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında kalan film müzikleri ise şöyle;

Filmde Beca isimli kişinin banyoda söylediği şarkı, David Guetta’nın Sia ile birlikte söylediği Titanium’dur. buradan klibi ile birlikte şarkıyı izleyebilirsiniz.

Seçmeler sırasında Beca’nın söylediği şarkıyı (şarkıyı söyleyen kişi Anna Kendrick kendisi filmde Beca karakterini canlandıran kişidir) klibiyle birlikte buradan izleyebilirsiniz.

Otobüs sırasında barden güzellerinin söylediği şarkı Miley Cyrus’un Party In The U.S.A. şarkısıdır. Klibi ile şarkıya buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında riff off denilen atışma kısmındaki şarkılar kalıyor.

Onlar da şöyle; Treblemakers’ın ilk söylediği şarkı B-witched buradan ulaşabilirsiniz. İkinci grubun söylediği şarkı Madonna’nın Like a Virgin şarkısı. buradan klibiyle birlikte izleyebilirsiniz. Barden güzellerinin söylediği şarkı Pat Benatar’ın Hit Me With Your Best Shot şarkısı. buradan ulaşabilirsiniz. Sonra bir ara giriyor ve o aradan sonra yine barden güzelleri geliyor orada söyledikleri şarkı Rihanna’nın S&M şarkısı buradan klibiyle birlikte izleyebilirsiniz. Treblemakers’ın söylediği şarkı ise Salt n Pepa’dan lets talk about sex. Buradan klibiyle birlikte izleyebilirsiniz. Barden güzellerinin söylediği şarkı Boyz II Men’den I’ll Make Love To You. Buradan klibiyle birlikte izleyebilirsiniz. Treblemakers’ın söylediği son şarkı ise Foreigner’dan Feels like the first time. Şarkıyı buradan dinleyebilirsiniz. Barden güzellerinin söylediği son şarkı Blackstreet’ten No Diggity. Buradan klibiyle birlikte şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Tüm şarkıları saydık, riff of sahnesini hatırlamak isteyenler buradan ilgili sahneyi izleyebilirler.

Son olarak filmi sevdiyseniz, seveceğiniz bir şarkı bonusu vereyim. Pitch Perfect ekibinin, Mike Tompkins ile birlikte söylediği Starships performansına buradan ulaşabilirsiniz.